V Niedziela Wielkanocna 02.05.2021

 1. Msze święte o godz. 7.00, 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniowa z nabożeństwem majowym o godz. o 18.00. Różaniec codziennie przed nabożeństwem majowym o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 z nabożeństwem majowym. Msza św. wieczorna celebrowana będzie w intencji OSP PU i Doły z ok. św. Floriana Patrona Strażaków.
 3. W środę o godz. 16.45 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych przy kościele.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca maja. Spowiedź święta rano i wieczorem od godz. 17.00. W czwartek spotkanie modlitewne uczniów klasy VII I VIII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 5. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.00 prosimy o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
 6. W sobotę przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika głównego patrona naszej diecezji. W tym dniu centralne uroczystości odpustowe w Szczepanowie.
 7. W przyszłą niedzielę Msze św. będą jeszcze jak dotychczas o godz. 7.00 [zmiana tajemnic różańcowych], 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniowa Msza św. bezpośrednio po nabożeństwie majowym o godz. 18.00.
 8. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. Wójt Gminy Dębno informuje, że od 4 maja br. druhowie OSP, będą rozdawali mieszkańcom Gminy Dębno maseczki ochronne od wojewody.
 10. Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w minionym tygodniu w kościele, zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Marii Batko do Michała Zycha z PU – Wschód. Sprzątanie we wtorek.
 11. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy. Pamiętajmy w naszych modlitwach w sposób szczególny o Panu Stanisławie Florku – solenizancie tego tygodnia.