Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08.2021r.

 1. Msze św. o godz.: 7.00, suma o 10.00 i popołudniowa dożynkowa o 18.00. Od godz. 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 2. We wtorek  wyruszy  XXXX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę choć w innej formie z racji koronawirusa. Tradycyjnie codziennie podczas różańca i Mszy św. w czasie trwania pielgrzymki będziemy się łączyć duchowo z pielgrzymami, dlatego zapraszam do licznego przychodzenia na różaniec i Mszę św. do Groty na godzinę 17.30. Nie możemy iść na Jasną Górę, ale może przybywać do naszego sanktuarium.
 3. W przyszłą niedzielę  22 dzień miesiąca – wieczorna Msza św. z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II..
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • We wtorek – Św. Jacka
  • W piątek – Św. Bernarda
  • W sobotę  – Św. Piusa X
 5. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i  sprzątali kościół oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Marka Kołodzieja do  Kazimierza Franczyka z Dołów –Zachód
 6. Rozpoczęliśmy odnawianie prezbiterium naszego kościoła zgodnie z programem konserwatorskim obejmującym czyszczenie i malowanie ścian. Wymienione zostały już przewody nagłośnienia. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.