Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 30.05.2021r.

  1. Msze święte: o godz. 7.00, 10.00, 11.15 i wieczorna Msza św. z  nabożeństwem majowym o godz. 18.00
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00. /wcześniej różaniec o godz. 17.30/
  3. We wtorek młodzież naszego dekanatu przyjmie Sakrament Bierzmowania, Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. bp dr Stanisław Salaterski o godz. 14.00 w Biadolinach i o godz. 16.00 i 18.00 w naszym kościele. Z tej racji we wtorek nie będzie wieczornej Mszy św. w grocie.  Proszę aby zgromadzić się o godz. 18.00 w grocie na różańcu i odśpiewać litanię do Serca Pana Jezusa.
  4. W środę od godz. 17.00 spowiedź św. przed Uroczystością Bożego Ciała.
  5. W czwartek BOŻE CIAŁO. Msze św. o godz. 7.00, uroczysta Msza św. z procesją do czterech Ołtarzy o godz. 10.00 połączona ze Złotym Jubileuszem kapłaństwa ks. dra Andrzeja Jedynaka.  Zapraszam wszystkie dzieci w strojach komunijnych, małe dziewczynki do sypania kwiatków, a chłopców do dzwonienia. Panów Strażaków, poczty sztandarowe, feretrony (ponieważ są odnowione to ich nie stroimy!), DSM, LSO. Wieczorna Msza św. z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja. 
  6. Procesje podczas oktawy codziennie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po sumie.
  7. Dziękujemy tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w kościele w minionym tygodniu. W tygodniu prosimy grupę pozostałych mieszkańców Rogala.