NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022r.

/Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata/

 1. Msze święte jak w każdą niedzielę o godz.: 7.00, 10.00 i 16.00.
 2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Gwoźdźcu. Suma o godz. 11.00.
 3. We wtorek wspomnienie sw. Cecylii. Msza św. wieczorem o godz. 17.00, na której śpiew poprowadzi Schola Parafialna wraz  z modlitwami  za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Po Mszy św. koncert organowy w wykonaniu naszego organisty Macieja, na który serdecznie zapraszamy. Koncert potrwa ok. 30 minut.
 4. W środę Msza św. z nowenną do NMP z Lourdes o godz. 17.00.
 5. W Środę po Mszy wieczornej próba chóru – Panie godz. 18 a Panowie godz. 19.00.
 6. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia.  
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Będzie to pierwsza niedziela Adwentu i rozpoczną się Roraty od następnego poniedziałku.
 8. W przyszłą środę /30 listopada/ UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ku czci Świętego Andrzeja Patrona naszej parafii. Msze  św. o godz. 7.00, o godz. 10.00 i 17.00 uroczysta suma, której przewodniczył będzie Ks. prał. Paweł Bobrowski proboszcz z Dębna. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Św. odpustowych.
 9. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Mieczysława Rzepy do Jana Sachy z  Dołów- Wschód.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka na 3 miesięczny turnus rehabilitacyjny dla Beaty Racięda  zd. Hebda z Biesiadek.
 11.  W najbliższy piątek, 25 października o godzinie 20.00, w kościele w Dębnie odbędzie się spotkanie modlitewne dedykowane szczególnie małżonkom. W ramach spotkania będzie miała miejsce konferencja o modlitwie małżeńskiej, świadectwo oraz adoracja. Spotkania będą odbywać się cyklicznie w czwarte piątki miesiąca.