NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023 r.

1.     Msze św. o godz. 7.00, 10.00, popołudniowa o 16.00. Wcześniej o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Dziś przypada 9 rocz. śmierci Ks. prał. Czesława Konwenta zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.     We wtorek przypada Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

3.     W środę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.     W środę o godz. 17.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej.

5.     W  sobotę przypada Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich także w modlitwie.

6.     W piątek Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00

7.     W przyszłą niedzielę przed sumą o godz. 9,30 DSM zaprasza na misterium Bożonarodzeniowe które było przedstawione przed Pasterką. Po wieczornej Mszy św. o godz.17.00 Parafialny przegląd Kolęd i Pastorałek . Do wtorku można się jeszcze zgłosić podając wykonawcę i tytuł kolędy czy pastorałki.

8.     W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

·        we wtorek – św. Antoniego

·        w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara

·        w sobotę – św. Agnieszki

9.    Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu  sprzątali kościół.  W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Krystyny Kapusta do Mariana Kargola   z PU- Wschód.