NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO /9.04.2023r./

1.     Rezurekcja o godz. 6.30. Msze św.: o godz. 7.00, 10.00,  i 16.00.

2.     Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego – Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękuję Kapłanom, Siostrom Zakonnym. Bardzo serdecznie dziękuję Siostrze Barbarze i tym, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pana Jezusa. Dziękuję za śpiew Pasji, za prowadzenie modlitwy i czuwanie w czasie adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i Grobie. Dziękuję Panu Organiście, Scholii, Chórowi, Służbie Liturgicznej i Maryjnej. W imieniu potrzebujących dziękuje za złożone dary do koszów, a Paniom z Caritasu za ich rozprowadzenie.

3.     Dziękuję również tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Klemensa Górala do Jana Górala z PU- Wschód

4.     Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 16.00 rozpoczniemy odmawianie różańca w Grocie, który będzie odmawiany  o godz. 18.00. gdy nie ma Mszy św, lub  półgodziny przed wieczorną Mszą św. w kościele. 

5. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na  katolickie uczelnie.

6.  W środę Msza św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00

7. W piątek Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia

8. W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 poprzedzona nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia od godz. 17.00.

9.Przyszła Niedziela /16 kwietnia / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.  O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.

 10. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej we współpracy z Parafialnym Oddziałem Caritas zapraszają seniorów naszej parafii na spotkanie integracyjne pod hasłem „Z sercem do seniorów – integracja międzypokoleniowa” zorganizowane w ramach Dnia Dobra, który jest również patronalnym świętem Caritas Polska.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 na plebanii. Prosimy o potwierdzenie przybycia do piątku  – tj. 14. kwietnia br.