NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO /31.03.2024r./

1.     Rezurekcja o godz. 6.30 Msze św.: o godz. 7.00, 10.00,  i popołudniowa o 16.00.

2.     Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego – Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękuję Kapłanom, Siostrom Zakonnym. Bardzo serdecznie dziękuję Siostrze Barbarze i tym, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pana Jezusa. Dziękuję za śpiew Pasji, za prowadzenie modlitwy i czuwanie w czasie adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i Grobie. Dziękuję Panu Organiście, Scholii, Służbie Liturgicznej i Maryjnej. W imieniu potrzebujących dziękuje za złożone dary do koszów, a Paniom z Caritasu za ich rozprowadzenie.

3.Dziękuję również tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę pozostałych mieszkańców Godowa.

4.  Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. o godz.: 7.00, 10.00, 11.15 i o godz. 16.00. Po tej Mszy św. rozpoczniemy odmawianie różańca w Grocie, który będzie odmawiany  o godz. 18.00. gdy nie ma Mszy św, lub  półgodziny przed wieczorną Mszą św. W kościele. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na  katolickie uczelnie.

5.   W środę Msza św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00

6.  W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca kwietnia. W czwartek Godzina Święta o godz. 18.00.

7. W sobotę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Naszej Ojczyzny – POLSKI od godz. 15.00 do wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00.

7.     Przyszła Niedziela /7 kwietnia / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.  O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, i 16.00.