NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022r.

  1. Komunikat Ks. Bpa Ordynariusza.
  2.  Rezurekcja o godz. 6.30 Msze św.: o godz. 7.00, 10.00,  i popołudniowa o 16.00.
  3.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego – Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękuję Kapłanom, Siostrom Zakonnym. Bardzo serdecznie dziękuję Siostrze Barbarze i tym, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pana Jezusa. Dziękuję za śpiew Pasji, za prowadzenie modlitwy i czuwanie w czasie adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i Grobie. Dziękuję Panu Organiście, Chórowi, Scholi, Służbie Liturgicznej i Maryjnej. Panom Strażakom za wartę przy grobie Pana Jezusa. Wszystkim którzy włączyli się w przeżycie tych uroczystości  W imieniu potrzebujących dziękuje za złożone dary do koszów, a Paniom z Caritasu za ich rozprowadzenie.
  4. Dziękuję również tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od Pana Marka Kołodzieja do Kazimierza Franczyka z Dołów –Zachód.
  5. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. o godz.: 7.00, 10.00, 11.15 i o godz. 16.00. Po tej Mszy św. rozpoczniemy odmawianie różańca w Grocie, który będzie odmawiany  o godz. 18.00. gdy nie ma Mszy św. lub  półgodziny przed wieczorną Mszą św. W kościele. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na  KUL.
  6. W środę Msza św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00.
  7. W piątek Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  8. Przyszła Niedziela /24 kwietnia / jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.  O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. A Msze św. O godz. 7.00, 10.00, i 16.00.