NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO –5.06.2022r.

1. Msze św.: o godz. 7.00, 10.00, 11.15  i popołudniowa połączona z nabożeństwem czerwcowym o 18.00.  Święto Zesłania Ducha Św. jest misyjnym Dniem Chorych.
2. Dziś kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej, dlatego ci wierni, którzy nie wypełnili tego obowiązku, niech to uczynią jak najszybciej.
3. Parafia w Sufczynie przeżywa dziś uroczystość odpustową.
4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP  Matki Kościoła. Msze św. jak w niedzielę, czyli o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
5. Zapraszamy do udziału  w nabożeństwach czerwcowych połączonych z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec.
6. W środę nowenna do Matki Bożej z Lourdes połączona z nabożeństwem czerwcowym.
7. W czwartek liturgiczne Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
8. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.  II Niedziela miesiąca ofiary na cele inwestycyjne parafii. Na prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz.11.15.
9. Zbliża się UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA.  Jeszcze raz prosimy o przygotowanie ołtarzy procesyjnych następujące grupy:
I Ołtarz przy figurze Niepokalanej grupa  od Pana Stanisława Fikas do Stanisława Mleczko z PU Zachód.
II Ołtarz obok figury św. Maksymiliana
–  II grupa  z Godowa. III Ołtarz w Grocie Matki Bożej – Siostry Zakonne.
IV Ołtarz przy Krzyży Misyjnym członkowie Akcji Katolickiej.
10. Dziękujemy tym, którzy sprzątali i dezynfekowali w kościele w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Bernadetty Bachara do Ireny Mleczko z PU – Zachód.