IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.06.2023r.

  1. Msze św.: o godz.: 7. 00 10. 00, 11.15 i 18. 00.  z nabożeństwem czerwcowym. 

2. Dzisiaj w Dębnie przy Szkole Podstawowej odbędzie się Rodzinny Dzień Dziecka od godz. 15.00 do 19.00. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci. Koła Gospodyń Wiejskich  z terenu Gminy będą serwować potrawy.

3. W środę Msza św. wieczorna z nabożeństwem czerwcowym i nowenną do NMP z Lourdes o godz. 18.00.

4. W czwartek BOŻE CIAŁO. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 –  uroczysta Msza św. z procesją do czterech ołtarzy. /prosimy o pełną asystę feretrony, sztandary, kapela, DSO, LSO, dzieci pierwszokomunijne i dziewczynki sypiące kwiaty oraz chłopcy dzwoniący dzwonkami/. Wieczorna Msza św. z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja.

5. Oktawa Bożego Ciała z procesją w dni powszednie wieczorem w niedzielę procesja po sumie.

6. W sobotę na godz. 8.00 zapraszam Panie i Panów do pracy na cmentarzu i skarpie przy cmentarzu. Trzeba wykosić trawę na cmentarzu i przygotować skarpę do położenia foli i posadzenia krzewów. Bardzo serdecznie proszę przyjście jak najwięcej osób wtedy zrobimy szybciej.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary rodzin na cele parafialne. W Biadolinach uroczystość odpustowa – suma o godz. 11.00.

8. W przyszłą niedzielę 11 czerwca wieczorna Msza św. o godz. 18.00 w grocie połączona będzie z koncertem maryjnym. Na mszy świętej śpiewać będą wspólnie trzy chóry: z Porąbki Uszewskiej, Dębna i Łącka. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakatach

9. Dziękujemy tym którzy sprzątali kościół i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Danuty Dudek do Kazimierza Kuna z  PU  – Wschód.