IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2024r.

1.    Msze św. o godz. 7.00 , 10.00 /po sumie wspólne kolędowanie/ i 16.00.

2.    We wtorek imieniny obchodzi nasz Pan Organista. Składamy Mu życzenia i obejmujemy modlitwą.

3.    W środę Msza Św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej z Lourdes o godz. 17.00

4.    W czwartek /I czwartek miesiąca/ Godzina Święta z mszą św. o godz. 17.00. Wyjątkowo do chorych udam się w czwartek od godz. 8.30. Proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.

5.    W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego / Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na zakony Klauzurowe w diecezji. W piątek o godz. 16 na plebani zbiórka LSO, a po Mszy świętej wieczornej spotkanie Chóru.

6.    W sobotę / I sobota lutego/ Msze wotywne o Najświętszym Sercu Matki Bożej rano i wieczorem.

7.    Dziękujemy wszystkim którzy sprzątali i dezynfekowali kościół w ubiegłym tygodniu W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Celiny Nowak do Andrzeja Tekiela z PU- Wschód.

8.    Wójt Gminy Dębno zawiadamia, że w związku z rezygnacją Pani Elżbiety Rzepa z pełnienia funkcji sołtysa, w dniu 30 stycznia 2024 r. o godz. 17.00 w budynku remizy OSP Porąbka Uszewska odbędzie się zebranie wiejskie poświęcone wyborowi nowego sołtysa sołectwa Porąbka Uszewska.

9.    Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dołach zaprasza swoich druhów, młodzieżową oraz dziecięcą drużynę pożarniczą i sympatyków na walne zebranie sprawozdawcze w najbliższą sobotę tj. 3 lutego na godz. 18.00 do remizy OSP w Dołach.