IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2023r.

1.     Msze św. o godz. 7.00, 10.00.  O godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza święta.

2.     W poniedziałek Liturgiczna Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP. Msze rano o godz. 6. 30 i 17.00. Bezpośrednie przygotowanie klas VIII do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania /poniedziałek, wtorek i środa/.

3.     W środę Msza św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00.

4.     W czwartek młodzież z dekanatu przyjmie sakrament Bierzmowania w naszym kościele o godz. 18.00. Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. bp Leszek Leszkiewicz.

5.     W piątek  godz.17.00 Droga Krzyżowa, pół godziny wcześniej Godzinki o męce Pana Jezusa, a po Drodze Krzyżowej Msza święta. O godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 19.30 Droga Krzyżowa.

6.     W sobotę 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Będziemy przeżywać Dzień Świętości Życia. Msze św. rano o godz. 6.30 i 17.00 z możliwością przyjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

7.     W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach złożymy ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

8.     Zachęcamy do nabywania baranków i paschalików Caritas.

9.    Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali kościół. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Gurgula do Kazimierza Zielińskiego z PU – Zachód