IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –30. 04.2023 r.

/ Niedziela Kapłańska /

1.Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 z Nabożeństwem majowym  w grocie.

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. O powołania kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego w świecie módlmy się jednak nie tylko w tym tygodniu.

3. Nabożeństwa majowe o godz.18.00 poprzedzone różańcem o godz. 17.30. Po nabożeństwie majowym Msza św.

4. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę o godz. 7.00 / w intencji Strażaków z Dołów i PU z okazji św. Floriana/, 10.00  i 18.00. Odpust w Niedźwiedzy – suma o godz. 11.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.00. Prosimy o zgłoszenie chętnych w zakrystii.

6. Dziękujemy tym, którzy i sprzątali w minionym tygodniu w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od  Pana Ryszarda Jewuła do Kazimierza Sady  z PU- Wschód.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tygodniowy Odpust w Szczepanowie. Program odpustu podany jest w gablocie przed kościołem.

8. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.