IV Niedziela Wielkanocna 25.04.2021r.

1. Msze św. dziś o godz. 7.00, 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniowa o 16.00. Pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą różaniec. Dziś przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, niech ta intencja towarzyszy nam w tym tygodniu. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, które są przeznaczone na nasze tarnowskie Seminarium.
  2. W poniedziałek pogrzeb śp. Marianny Zych z Dołów o godz. 14.30. Różaniec w kościele o godz. 14.00.
  3. Także jutro w kościele o godz. 17.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Zapraszam serdecznie.
  4. Różaniec w grocie w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.00 w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną Mszą świętą.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej z Lourdes o godz. 18.00.
  6. W czwartek wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny – Partonki Europy. W tym dniu przypada również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej.
  7. W piątek msza święta wieczorna o godz. 18:00 z koronką do Bożego Miłosierdzia.
  8. W sobotę Pierwsza Sobota miesiąca maja, msze święte wotywne o Niepokalanym Sercu NMP rano i wieczorem. W tym dniu wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika.
    W SOBOTĘ rozpoczynamy celebrację nabożeństw majowych w grocie, na które zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę Msze święte będą odprawiane o godz. 7.00, 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniu o godz. 18.00 [w grocie]
  10. Dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół oraz zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od od Pana Jana Kopytko do Andrzeja Wójtowicza z PU –Wschód.