IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –21. 04.2024 r.

/ Niedziela Kapłańska /

1. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. O powołania   kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego w świecie módlmy się jednak nie tylko w tym tygodniu.
  3. Jutro 22 dzień miesiąca dodatkowa Msza św. o godz.18.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  4. W środę Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z nowenną do Matki Bożej z Lourdes.
  5. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty. O godz. 18.00 Msza św. z procesją i modlitwami o urodzaje.
  6. W piątek msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  7. Spotkanie integracyjne przy grillu w ramach „Dnia dobra”, dla wszystkich zaangażowanych w działalność duszpasterską w naszej parafii, zostało przełożone,  z racji złej pogody, na najbliższą sobotę. Na godz.16.30 serdecznie zapraszamy /LSO, DSM, Scholę, Akcję Katolicką, Nadzwyczajnych Szafarzy, Rodzinę Kolpinga, Rycerstwo Niepokalanej, Radę Duszpasterską, Poradnię Rodzinną, Caritas /
  8. W sobotę o godz. 15.30 zbiórka LSO, a po niej wspólny Dzień Dobra.
  9. W przyszłą niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17.00, odbędzie się koncert pożegnalny naszego organisty Pana Macieja Sowy. Dziękujemy Mu za trzy lata pięknej i owocnej pracy. Życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej z Groty w nowej parafii.
  10. Dziękujemy tym, którzy i sprzątali w minionym tygodniu w kościele . W tym tygodniu prosimy grupę od  Pana Janusza Rzepy do Karola Pałuckiego z Dołów – Wschód.
  11.  Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.