IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2022r.

 1. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.
 2. Codziennie roraty o godz. 7.00 w połączeniu z Nowenną do Dzieciątka Jezus.
 3. W dalszym ciągu można nabywać u Sióstr opłatki na wigilijny stół oraz świece Caritas.
 4. W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP z Lourdes. W środę próba całości chóru o godz.17.50.
 5. W czwartek udam się do chorych od godz. 8.30. W czwartek tj. 22 grudnia spowiedź św. w naszej parafii od godz. 14.00 do 17.00 z przerwą od godz. 15.30 do 16.00. Na zakończenie spowiedzi Msza św. z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
 6. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia 
 7. W piątek o godz.16.00  zbiórka wyłącznie ministrantów i lektorów.
 8. W sobotę w atmosferze religijnego przeżycia gromadzimy się przy wspólnym stole, aby po przeczytaniu fragmentu Pisma św., modlitwie /również za zmarłych/ połamać się opłatkiem składając sobie życzenia i spożyć wieczerzę wigilijną. Po wigilii śpiew kolęd niech będzie przygotowaniem, aby całą rodziną udać się do kościoła na Pasterkę. Pół godziny przed północą DSM poprowadzi modlitwy. Tego wieczoru nie spożywamy alkoholu.
 9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św.: Pasterka o godz. 24.00 /składka na Fundusz Obrony Życia/, a wciągu dnia o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.
 10. W przyszły poniedziałek – Święto Świętego Szczepana. Msze śwo godz.7.00, 10.00 i 16.00. Tradycyjnie taca przeznaczona będzie na katolickie uczelnie. Na sumie nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych, aby z kolędą misyjną udali się do naszych domów. Kolędnicy misyjni będą kolędować w Szczepana. Rano poświęcenie owsa.
 11.  Wizyta duszpasterska zwana Kolędą rozpocznie się 27 grudnia.
 12. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele. W tym  tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Gurgul od Ryszarda Migda z Dołów – Zachód.
 13. W imieniu organizatorów  akcji „Tak – Pomagam” składamy podziękowania wszystkim, którzy przynieśli dary oraz złożyli ofiarę do skarbonki św. Antoniego.  Za złożone ofiary zostaną zrobione paczki i  przekazane potrzebującym w parafii.