III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022 r.

1. Msze św. o godz. 7.00 suma o 10.00,  o 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. Dziś przy kościele zbierane są ofiary na rehabilitację Pana Marcina Sumary z Brzeska.
  2. We wtorek dodatkowa Msza św. wieczorna o godz. 17.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  3. W środę Msza św. wieczorna z nowenną do Matki Bożej a po Mszy próba chóru.
  4. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Msze święte rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 17.00. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji podczas wieczornej Mszy św.
  5. W piątek Godzinki ku czci Męki Pańskiej o 16.30, następnie o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. z Aktem Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców i ministrantów chcących wyjechać na wiosenne dni formacji dla ministrantów do Ciężkowic w dniach 1-3.04.2022. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy młodzieżowej.
  7. Zachęcamy do nabywania  paschalików i baranków wielkanocnych jako jałmużna postna na cele dobroczynne.
  8. W zakrystii jest do nabycia „Gość Extra” poświęcony Świętemu Ojcu Pio. Cena egzemplarza 10 zł.
  9. W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach zbierzemy składkę na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.
  10.  Dziękuję tym, którzy dezynfekowali i sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Rzepy do Karola Pałuckiego z Doły – Wschód.  Bóg zapłać rodzinom  i Akcji Katolickiej za zrobienie paczek  na Ukrainę.
  11. Sołtys wsi Porąbka Uszewska Zaprasza na zebranie wiejskie które odbędzie się22.03.2022 tj we wtorek o godz. 18.00 w Domu Strażaka.
  12. Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert „Wznieś serce nad zło” – w sobotę 26 marca o godz. 19: 30 na Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie. Koncert w duchu solidarności i wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Obowiązuje jednak rezerwacja miejsc. Darmowe bilety będą dostępne w Urzędzie Gminy Dębno, Dębińskim Centrum Kultury i bibliotekach publicznych.
  13. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia  składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i opieki NMP Pani naszej Groty.