III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

  1. Msze św. dziś o godz. 7.00, 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniowa o 16.00. Pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą różaniec. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny, zachęcamy by w tym tygodniu częściej niż zwykle sięgać po księgę Pisma Świętego, by umacniać naszą wiarę i wiedzę.
  2. Różaniec w grocie w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 18.00 w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną Mszą świętą.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej z Lourdes o godz. 18.00.
  4. W czwartek 22 dzień miesiąca, tradycyjnie w naszej wspólnocie parafialnej w tym dniu Msza Święta wieczorna o godz. 18:00 i modlitwy za wstawiennictwem Jana Pawła II.
  5. W piątek msza wieczorem o godz. 18.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia
  6. W przyszłą niedzielę Msze święte będą odprawiane o godz. 7.00, 8.50, 10.00, 11.15 i popołudniu o godz. 16.00.
  7. Dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę od Pana Ryszarda Jawuły do Pana Kazimierza Sadego z PU –Wschód.

Komunikat dziekana Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII w Krakowie.

Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie zaprasza na studia magisterskie z teologii. Studia te, przeznaczone dla osób świeckich i zakonnych, służą nie tylko pogłębieniu wiary i chrześcijańskiej formacji, lecz także przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej.
Od 1 października 2021 r. rozpoczną się także studia podyplomowe: „Katecheza przedszkolna”, które są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych posiadających uprawnienia pedagogiczne. Podyplomowe studia „Katecheza przedszkolna” pozwalają na uzyskanie kwalifikacji do nauczania religii w przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych.
Zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.
Ks. dr hab. Marek Kluz, prof. UPJPII
dziekan WTST