III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14. 04.2023 r.

1. Msze św. dziś o godz. 7.00, zmiana tajemnic różańcowych/, suma o 10.00, 11.15 chrzcielna i popołudniowa o godz. 16.00. Bóg zapłać za ofiary rodzin na cele parafialne.
  2. Trwa Peregrynacja relikwii Bł. Rodziny Ulmów w naszej diecezji . Program podany jest na plakacie w gablocie przed kościołem.
  3. Jutro w naszym kościele o godz. 17.00 ks. bp Artur Ważny udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu.
  4. W środę Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z nowenną do NMP z Lourdes.
  5. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00 W piątek o godz. 17 w kościele zbiórka LSO.
  6. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu w ramach „Dnia dobra” dla wszystkich zaangażowanych w działalność duszpasterską w naszej parafii. Na godz.16.30 serdecznie zapraszamy  LSO, DSM, Scholę, Akcję Katolicką, Nadzwyczajnych Szafarzy, Rodzinę Kolpinga, Rycerstwo Niepokalanej, Radę Duszpasterską, Poradnię Rodzinną, Caritas.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne  w Tarnowie
  8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Mieczysława rzepa do Jana Sacha z Dołów – Wschód.
  9. Zachęcamy do przychodzenia na różaniec w grocie o godz. 18.00 gdy nie ma Mszy św. wieczornej.  W pozostałe dni pół godziny przed Mszą św.