III NIEDZIELA WIELKANOCNA –1.05.2022 r.

 1. Msze św. dziś o godz.: 7.00, 10.00,  i  18.00 z Nabożeństwem Majowym. Po mszach świętych Druhowie z OSP w Dołach zbierają ofiary jako pomoc w odbudowie spalonego domu Pana Grzegorza Szostaka  w Łoniowej.
 2. Nabożeństwo Majowe i Msza święta codziennie o godz. 18.00, poprzedzone modlitwą różańcową o godz. 17.30.  Zachęcamy do licznego udziału.
 3. Codzienny Różaniec w Grocie odmawiamy według porządku wyznaczonego na poszczególne dni miesiąca.  
 4. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust w Szczepanowie. Program podany jest na afiszu w gablocie parafialnej. Zapraszamy do licznego udziału w uroczystościach odpustowych.
 5. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w intencji Strażaków z naszych OSP w Dołach i Porąbce Uszewskiej z ok. Patrona św. Floriana. W tym dniu przypada odpust w Niedźwiedzy – suma o godz.11.00.
 6. W środę  próba chóru: o godz. 19.15 – Panie, Panowie o godz.20.15.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W piątek udam się do chorych od godz. 8.00. Proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
 8. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy młodzieżowej.
 9. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Druga niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Składka inwestycyjna na potrzeby parafii.
 10. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Jana Gurgula do Tadeusza Pabiana z Dołów – Zachód.
 11. W parafii św. Jakuba w Brzesku w dniach od 4 do 5 czerwca br. organizowana jest katechizacja przedmałżeńska w jeden weekend „Narzeczeni u św. Jakuba”.  Zapisy przez stronę internetową  parafii św. Jakuba w Brzesku, bądź przez bezpośredni link do formularza zgłoszeńhttps://forms.office.com/r/RE00THG6f9