III NIEDZIELA ADWENTU – 12. grudnia 2021 r.

1. Msze św. o godz: 7.00, 10.00  i popołudniowa o godz:16.00. Bóg zapłać za ofiary rodzin na cele parafialne /ogrzewanie kościoła, nowe nagłośnienie /

2. Roraty codziennie rano o godz. 6.50. Od czwartku połączone z Nowenną do Dzieciątka Jezus. wcześniej Godzinki ku czci NMP.

3. W dalszym ciągu można nabywać u Sióstr opłatki na wigilijny stół i świece Caritasu.

4. W środę 15. dzień miesiąca grudnia. O godz. 16.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wieczorna z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00.  O godz. 18.00 próba chóru.

5. W piątek Msza Św. wieczorna o godz. 17.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 zbiórka LSO, a o godz. 18.00 Grupa Młodzieżowa.

6. W sobotę 18 grudnia o godz. 11.30  Msza święta w kościele pod przewodnictwem ks. bp Stanisława Salaterskiego, podczas której Siostra Barbara, nasza zakrystianka, będzie dziękować Bogu za 25 lat życia we Wspólnocie Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Służebniczek Starowiejskich Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W przyszłą niedzielę Spowiedź Św. w naszej parafii od godz. 14.00 do 16.00.  Można korzystać ze spowiedzi  codziennie przed roratami.

8. W trzecim tygodniu Adwentu przypadają Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.

9. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele. W tym  tygodniu prosimy grupę od Pani Heleny Jedynak do Marii Jewuła z PU – Wschód