III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 r.

 1. Msze św. o godz. 7.00, suma o 10.00 i popołudniowa o godz:16.00.
 2. W poniedziałek, 12 grudnia o godz. 12.00 w parafii św. Jacka w Będziemyślu odbędzie się pogrzeb śp. Ks. Józefa Mleczko – naszego rodaka, pochodzącego z Dołów. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Miłosierdziu Bożemu.
 3. Roraty codziennie rano o godz. 7.00 poprzedzone Godzinkami ku czci NMP. W piątek rozpocznie się  Nowenna do Dzieciątka Jezus.
 4. Można w dalszym ciągu nabywać u Sióstr opłatki na wigilijny stół i świece Caritas.
 5. W środę Msza św. wieczorna  o godz. 17.00 z nowenną do NMP. W środę próba całości chóru o 17.50.
 6. W czwartek  15 dzień miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.00 i Msza Św. wieczorna o godz. 17.00.
 7.  W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W piątek zbiórka LSO w Kościele o 16.00.
 8. W trzecim tygodniu Adwentu przypadają Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
 9. Do chorych udam się w przyszły  czwartek tj. 22 grudnia. Od godz. 8.30.  Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 10. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół, w tym tygodniu prosimy grupę od Pai Marii Pabian do Mleczko Piotra z Dołów – Zachód.
 11. Przypominamy, że Rada Duszpasterska naszej parafii we współpracy z Akcją Katolicką, Szkolnym Kołem Caritas oraz Caritas Parafialnym ogłosiła akcję Tak!!! – Pomagam!!! Zbieramy długoterminowe produkty żywnościowe (mąka, cukier, ryż, makaron, konserwy, dżemy, płatki, olej, herbata, słodycze itp.), środki czystości oraz środki higieny osobistej. Wszystkich  ludzi o wrażliwym sercu, gotowych do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi prosimy o złożenie produktów w kościele w terminie do 17 grudnia br. Osoby, które zechcą wesprzeć akcję, mogą również złożyć ofiarę do skarbony św. Antoniego. Z zebranych darów zostaną przygotowane paczki świąteczne oraz dostarczone do osób ubogich i potrzebujących.
 12. Ogłoszenie Starosty Brzeskiego odnośnie świątecznej zbiórki dla Ukrainy.