II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024 r.

1.     Msze św. o godz. 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/, 10.00 i 16.00.

2.   Serdecznie zapraszamy na Spektakl Bożonarodzeniowy zatytułowany „Jasełka między nami”, który zostanie wystawiony w Domu Strażaka w Porąbce Uszewskiej jeszcze dziś o godz. 15.00 i 18.00.

3.     Jutro przypada 10 rocz. śmierci Ks. prał. Czesława Konwenta zapraszamy do wspólnej modlitwy. O godz. 16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z cząstką różańca i Msza św.

4.     W środę przypada Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

5.     W czwartek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.     W piątek Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00

7.     Bardzo gorąco i serdecznie zapraszamy seniorów naszej parafii na spotkanie przy herbacie i wspólnym kolędowaniu, które odbędzie się 20 stycznia o godz. 14.00 na plebanii.

8.     W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. o godz.17.00 Parafialny przegląd Kolęd i Pastorałek . Do wtorku można się jeszcze zgłosić podając wykonawcę i tytuł kolędy czy pastorałki.

9.     W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

·        W środę – Św. Antoniego

·        W piątek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara

10.                      Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu  sprzątali kościół,    W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Ryszarda Jewuła do Kazimierza Sady   z PU- Wschód.

11. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie zaprasza wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami na Gminny Dzień Babci i  Dziadka do hali widowiskowo-sportowej w Dębnie w najbliższą sobotę tj. 20 stycznia 2024 r. na godz. 17:00 na wspólne oglądanie komedii familijnej pt. „Wspólna chata”