II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 24. 04.2022 r.

/Niedziela Miłosierdzia Bożego/

1. Msze św. dziś o godz. 7.00, suma o 10.00 i popołudniowa o 16.00. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.  Dzisiejsza niedziela rozpoczyna  Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na cele Caritas diecezjalnego.
  2. W poniedziałek liturgiczne Święto Świętego Marka, Ewangelisty. O godz. 18.00 procesja błagalna ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.
  3. We wtorek będziemy obchodzić przeniesioną liturgiczną  Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  4. We wtorek o godz. 15.00 w Niedźwiedzy odbędzie się pogrzeb śp. Ks. Stanisława Dudka długoletniego proboszcza tej parafii.
  5. W środę Msza św. wieczorna o godz. 18.00 z nowenną do NMP z Lourdes. Po Mszy św. wieczornej próba chóru.
  6. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00 W piątek o godz. 16.45 spotkanie LSO w kościele Po wieczornej Mszy spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do 1 komunii świętej.
  7. W sobotę rozpoczniemy w Grocie nabożeństwa majowe o godz. 18.00
  8. W przyszłą niedzielę strażacy OSP z Dołów zbiorą ofiary do puszek jako wsparcie na odbudowanie domu Pana Piotra Szostaka który uległ pożarowi w Łoniowej.
  9. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Andrzeja Zych do Macieja Gurgula  z Dołów – Zachód.
  10. Różaniec w grocie o godz. 18.00 we wtorek i czwartek. W pozostałe dni pół godziny przed Mszą św.