II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 16. 04.2023 r.

/Niedziela Miłosierdzia Bożego/

  1. Msze św. dziś o godz. 7.00, 10.00 i 16.00. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.  Dzisiejsza niedziela rozpoczyna  Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na cele Caritas diecezjalnego.
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej spotkanie  integracyjne pod hasłem „Z sercem do seniorów – integracja międzypokoleniowa” zorganizowane w ramach Dnia Dobra, który jest również patronalnym świętem Caritas Polska. Zapraszamy.
  3. W środę Msza św. z nowenną do Matki Bożej o godz. 18.00.
  4. W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.
  5. W sobotę 22 kwietnia dodatkowa Msza św. wieczorna o godz. 18.00  z modlitwami za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  6. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w minionym tygodniu w kościele, W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Tadeusza Klimka do Pani Genowefy Ciężadło z PU – Wschód.
  7. Różaniec w grocie o godz. 18.00 w poniedziałek, wtorek, czwartek. W pozostałe dni pół godziny przed Mszą św.