II Niedziela Adwentu – 5.12.2021 r.

1.    Msze św. o godz. 7.00 , 10.00, i popołudniowa o godzinie 16.00.

2.    Dziś przeżywamy ogólnopolski  Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Za ławkami jest wystawiona skarbonka.

3.    W przedsionku kościoła i w zakrystii można nabywać opłatki i świece Caritas na wigilijny stół. Opłatki są wyrazem wdzięczności Siostrom za pracę w parafii.

4.    Roraty codziennie o godz. 6.50, a wcześniej Godzinki ku czci NMP.

5.    W poniedziałek w kościele po Roratach spotkanie ze św. Mikołajem dla LSO oraz DSM. Zapraszamy.

6.    W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 117 Rocznica poświecenia Groty NMP z Lourdes. Msze św. o godz. 7.00, 10.00. i popołudniu o godz. 17.00 z procesją do Groty. Zabierzmy lampiony. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. W tym dniu dzieci otrzymają medalik Matki Bożej. Również 9 dziewczynek z naszej parafii zostanie przyjętych do DSM-u. Zapraszamy ich rodziców. O godz.12.00 w kościele będzie Godzina Łaski, czyli godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.    W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy próba chóru. W piątek o godz. 16.00 zbiórka LSO.

8.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę złożymy na ogrzewanie kościoła oraz nowe nagłośnienie w kościele, które do Świąt Bożego Narodzenia powinno być skończone.

9.    Dziękujemy tym którzy sprzątali i dezynfekowali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Tadeusza Klimka do Genowefy Ciężadło z PU – Wschód.