II Niedziela Adwentu – 10.12.2023 r

1.    Msze św. o godz: 7.00 /zmiana tajemnic różańcowych/ suma o 10.00 i popołudniowa o godzinie 16.00. Bóg zapłać za ofiary rodzin na ogrzewanie kościoła oraz wywóz śmieci z cmentarza.

2.    Dzisiaj przeżywamy ogólnopolski  Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Za ławkami jest wystawiona skarbonka.

3.    W przedsionku kościoła i w zakrystii można nabywać opłatki i świece Caritas na wigilijny stół. Opłatki są wyrazem wdzięczności Siostrom za pracę w parafii /zakrystia, grota, DSM/

4.    Roraty codziennie o godz. 7.00, a wcześniej Godzinki ku czci NMP

5.    W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP.

6.    W piątek 15 dzień miesiąca o godzinie 16.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wieczorna. Po mszy próba chóru.

7.    W sobotę rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

8.    Z tyłu kościoła są pozostawione torby charytatywne które można zabrać, wypełnić i złożyć w kościele w czwartek podczas spowiedzi ostatnim tygodniu adwentu. Artykuły zostaną przekazane potrzebującym. Taką torbę może wypełnić kilka osób.

9.    Dziękujemy tym którzy sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Dominika Batko do Marii Bilińskiej z PU – Wschód.