II Niedziela Adwentu – 04.12.2022 r.

1.    Msze św. o godz: 7.00, 10.00 i 16.00.

2.    Dzisiaj przeżywamy ogólnopolski  Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. W kościele wystawiona jest skarbonka do zbiórki na ten cel.

3.  W przedsionku kościoła i w zakrystii można nabywać opłatki
i świece Caritas na wigilijny stół. Opłatki są wyrazem wdzięczności Siostrom za pracę w parafii.

4.    Roraty codziennie o godz. 7.00 poprzedzone Godzinkami ku czci NMP.

5.   W środę Msza św. wieczorna z Nowenną do NMP.

6.   W środę próba całości chóru po mszy świętej wieczornej.

6.   W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 118 Rocznica poświecenia Groty NMP z Lourdes. Msze św. o godz. 7.00, 10.00. i 17.00 z procesją do Groty. Zabierzmy lampiony.

7.    W piątek Msza św. wieczorna z Koronką do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.00 zbiórka LSO w kościele.

8.    W sobotę 10 grudnia w  naszej szkole organizowany jest KIERMASZ OZDÓB I SŁODKOŚCI BOŻONARODZENIOWYCH w godz. od 16.00 do 19.00. Wstęp wolny. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

9.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary na tacę złożymy na potrzeby kościoła.

10. Dziewczęca Służba Maryjna rozprowadzać będzie drzewka na Boże Narodzenie w cenie 25 zł.

10. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Jana Szostaka do Marcina Gurgula z Dołów  – Wschód.