BOŻE NARODZENIE

1. Msze św. o godz. 24.00  /Pasterka/, o 7.00, 10.00 i 16.00.
  2. Jutro – Święto Świętego Szczepana. Msze śwo godz.7.00, 10.00 i popołudniowa o godz. 16.00. Tradycyjnie taca przeznaczona będzie na katolickie uczelnie. Na sumie nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych, aby z kolędą misyjną udali się do naszych domów. Kolędnicy misyjni będą kolędować w Szczepana. Rano poświęcenie owsa.
  3. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie z ministrantami oraz lektorami. Również w piątek o godz. 18.30 próba chóru w Kościele.
  4. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

– w  poniedziałek – Św. Szczepana

– we wtorek – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty – poświęcenie wina

– w środę – Świętych Młodzianków Męczenników

– w piątek ŚWIĘTEJ RODZINY Jezusa, Maryi i Józefa

5. W sobotę  zakończenie Roku 2022. Msza św. dziękczynno – przebłagalna o godz. 16.00. Od godz. 23.00 prywatna adoracja Najświętszego  Sakramentu w kościele do godz. 24.00.  Sylwester na Bocheńcu /Msza św. o godz. 22.15,  o godz. 24.00 powitanie Nowego Roku/.

6. W  przyszłą niedzielę Nowy Rok 2023. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.

7. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu sprzątali w kościele. W tym  tygodniu prosimy grupę od Pana Marka Kołodziej do Kazimierza Franczyk z Dołów – Zachód.

8. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do S. Agaty i Pani Bernadety Brzuchacz oraz  DSM za ubogacenie rorat muzyką i śpiewem. Dziękuję również Siostrze Barbarze za przygotowanie Groty i kościoła na Boże Narodzenie oraz wszystkim, którzy jej pomagali. Bóg zapłać także z ofiarowane choinki.

9. Wizytę duszpasterską, czyli kolędę, rozpoczniemy od wtorku. W atmosferze modlitwy i religijnego przeżycia gromadźmy się w miarę możliwości całą rodziną.

Wtorek  – od godz.8.00 – Godów /Ks. Proboszcz/;  Rogal /Ks. Katecheta/

Środa – od godz. 8.00:

– Doły – Wschód  do Pana Kazimierza Kawa do Jana Sachy /Ks. Proboszcz/

– Doły – Zachód od Pana Kryspina Zakrzewskiego do Państwa Sołtys /Ks. Katecheta/

Czwartek – od godz. 8.00:

– Doły -Wschód  do Pana Janusza Rzepa do Marcina Gurgul /Ks. Proboszcz/

– Doły – Zachód  do Pana Tadeusza Gurgula do Stanisława Dudek /Ks. Katecheta/

Piątek – od godz. 8.00

– Porąbka Uszewska – Wschód od Pani Krystyny Kapusta do Pana Stefana Sacha /Ks. Proboszcz/

– Porąbka Uszewska – Zachód  od pana Wiesława Pałucki do Zbigniewa Chudyba /Ks. Katecheta/