UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

31. 05. 2026 r.

  1. Msze św.: o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 połączona z  nabożeństwem majowym. 
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.00. Msza św. A następnie nabożeństwo /wcześniej różaniec/
  3. W środę spotkanie aspirantów o godz. 17.00 w Kościele
  4. W czwartek BOŻE CIAŁO. Msze św. o godz. 7.00, 10.00  –  uroczysta suma z procesją do czterech Ołtarzy i wieczorna z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00.
  5. Jeszcze raz prosimy poszczególne grupy o przygotowanie Ołtarzy procesyjnych. Prosimy też o pełną asystę procesyjną z feletronami i sztandarami. Panów strażaków prosimy do baldachimu i do utrzymania porządku. Prosimy scholę, kapelę, służbę liturgiczną, DSM, dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia dzwonkami. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą w albach. Uczyńmy wszystko, aby jak najgodniej uczcić Jezusa Eucharystycznego. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja.
  6. Procesje podczas oktawy codziennie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po sumie.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w Biadolinach.
  8. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w kościele w minionym tygodniu. W tygodniu prosimy grupę od Pana  JanuszaRzepa do Karola Pałuckiego  z Dołów – Wschód.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Sandomierza i okolic, która planowana jest 27 czerwca br. W programie przewidziano:

– Mszę św.  Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża św. w Nowej Słupi

– Zwiedzanie Zamku Krzyżtopór w Ujeździe

– Zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem (podziemie, wąwóz, świat Ojca Mateusza)

– Obiad

Koszt pielgrzymki wynosi 250 zł przy 50 uczestnikach; 270 przy 33 uczestnikach.  Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, obiad i bilety wstępów.   Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są do dnia 10 czerwca br. Serdecznie zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.