IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –26. 04.2026 r.

/ Niedziela Kapłańska /

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. O powołania kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego w świecie módlmy się jednak nie tylko w tym tygodniu.
  2.  Od poniedziałku do środy młodzież będzie przeżywać Triduum przed Sakramentem Bierzmowania pod hasłem „Zapłoń Ogniem Bożej Miłości”. Spotkania rozpoczną się o godz. 19.00. W poniedziałek w Sufczynie, wtorek w Porąbce Uszewskiej a w środę w Dębnie.
  3. W środę nowenna do NMP i Msza św. o godz. 18.00. Środa; Zapraszamy chłopców chętnych do posługi jako MINISTRANCI przy naszym ołtarzu, na pierwsze spotkanie w środę na godz. 17.00 do Kościoła.
  4. W czwartek o godz. 18.00 w naszym kościele Ks. Bp Leszek Leszkiewicz udzieli Sakramentu Bierzmowania.
  5. W piątek rozpoczęcie nabożeństw majowych w grocie. Codziennie przez cały maj o godz. 17.30 różaniec, o godz. 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  6. W piątek – piątek miesiąca. Kapłan uda się do chorych od godz. 8.00.  Prosimy o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
  7. W sobotę będziemy obchodzić Liturgiczną Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski przeniesioną z 3 maja. Ponieważ 3 maja wypada w niedzielę. Msze święte rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00.
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. popołudniowa z nabożeństwem majowym w grocie o godz. 18.00.
  9. Dziękujemy tym co sprzątali w kościele w ubiegłym tygodniu, W tym tygodniu prosimy grupę z Godowa od Pani Józefy Leś do Tomasza Kubonia. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę wykonaną wczoraj przy wycięciu i wykarczowaniu krzewów na alejce do groty. Teraz będziemy chcieli posadzić nowe krzewy.
  10. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów i zapraszamy do wspólnej modlitwy.