VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.05.2022r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

1. Msze św. o godz.: 7.00, suma o godz. 10.00 i wieczorna o godz. 18.00 połączona z nabożeństwem  majowym. Półgodziny wcześniej różaniec.
2. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach majowych oraz nowennie do Ducha Świętego.
3. We wtorek Święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe.
4. W środę rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
5. Po wieczornej Mszy św. o godz. 19.15 próba chóru.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i  sobota miesiąca czerwca.
7. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty.
8. W piątek udam się do chorych od godz. 8.00. Proszę o zgłoszenie chętnych w zakrystii.
9. W  piątek o godz. 17.00 spotkanie LSO w kościele.
10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  W Sufczynie Uroczystość Odpustowa – suma o godz. 11.00.
11. Dziękujemy tym  którzy sprzątali w kościele.  W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Stanisława Fikasa do Stanisława Mleczko z PU- Zachód.
12. Zbliża się UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. O przygotowanie ołtarzy procesyjnych prosimy następujące grupy:
I Ołtarz przy figurze Niepokalanej grupa . grupę od Pana Stanisława Fikasa do Stanisława Mleczko z PU- Zachód. II Ołtarz obok figury św. Maksymiliana – grupa II z Godowa.
III Ołtarz w Grocie Matki Bożej – Siostry Zakonne.
IV Ołtarz przy Krzyży Misyjnym członkowie Akcji Katolickiej.