18. Niedziela Zwykła 01.08.2021r.

1. Msze św.: o godz. 7.00, suma o 10.00  i popołudniowa o 18.00. Dziś odpust na Bocheńcu. Kolejna Rocznica Powstania Warszawskiego.
  2. W środę – Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, Godzina Święta z modlitwami o nowe powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.00. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.
  4. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.00. Prosimy o zgłoszenie chętnych w zakrystii. Spowiedź św. rano i popołudniu od godz. 17.00. Będziemy spowiadać przed Mszą św. a nie w czasie Mszy świętej. Prosimy o przychodzenie wcześniej do spowiedzi św. W piątek będzie tylko jeden kapłan do spowiedzi świętej.
  5. W nocy z piątku na sobotę włączymy się w akcję: NOC MODLITWY O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA NASZEJ OJCZYZNY, zapraszamy do naszego sanktuarium od godz. 21:00 do godz. 6.00. O godzinie 21:00 Apel Maryjny i wspólna modlitwa różańcowa, potem modlitwy indywidualne.
  6. W sobotę I sobota sierpnia. Msze św. rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00.
  7. Różaniec w tym tygodniu:
    – W poniedziałek, wtorek o godz. 19.00.
    – W pozostałe dni przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.
  8. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    – W środę – Św. Jana Marii Vianneya – patrona Proboszczów – pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym ks. Proboszczu Józefie wypraszając łaski i błogosławieństwo Boże
    – W piątek  –  Święto Przemienienia Pańskiego.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne. W przyszłą niedzielę odpust w Jaworsku – suma o godz.. 11.00
  10. Dziękuję za dezynfekcję i sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy grupę od Pani Marii Pabian do Pana Piotra Mleczko z Dołów – Zachód.
  11. Przeżywamy miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości. Odpowiadając na apel Biskupów Polski uczyńmy wszystko aby cały sierpień był miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy mają problem z alkoholem.
  12. Wójt Gminy Dębno serdecznie zaprasza mieszkańców gminy w dniu 8 sierpnia do remizy OSP w Dołach do mobilnego punktu szczepień, gdzie w godzinach 14:00-20:00 będzie można bez konieczności wcześniejszej rejestracji i umawiania wizyty zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Przypomina się, że szczepienia nie są obowiązkowe, lecz dobrowolne, ale dzięki nim dbamy o zdrowie swoje, rodziny, najbliższych i mieszkańców.
  13. Wójt gminy zaprasza również w dniu 8 sierpnia z całymi rodzinami na Piknik Rodzinny połączony z IV Turniejem Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno, gdzie czekać będzie moc atrakcji.
  14. Życząc wszystkim godnego i pobożnego przeżywania niedzieli, oraz błogosławieństwa Bożego w pracy i szczęśliwego wypoczywania na terenie naszej parafii zapraszamy do przychodzenia na różaniec, nabożeństwa i prywatną modlitwę do naszego Sanktuarium.