16. Niedziela Zwykła 18.07.2021r.

1. Msze św. o godz.: 7.00 suma o 10.00,  i popołudniowa o 18.00. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę a przeznaczone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  2. Różaniec w Grocie w tym tygodniu:
    W poniedziałek, wtorek, sobotę  o godz. 19.00
    W pozostałe dni tygodnia przed Mszą Św. o godz. 17.30W środę Msza św. wieczorna z nowenną do NMP z Lourdes
  3. W czwartek  22 dzień miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z modlitwami za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II..
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    We wtorek  –– Bł. Czesława
    W czwartek – Św. Marii Magdaleny
    W piątek  –  Św. Brygidy
    W sobotę  – Św. Kingi, patronki drugorzędnej Diecezji – tygodniowy Odpust w Starym Sączu.
    W niedzielę  – Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po mszach świętych poświecenie pojazdów.
  5. Odpust na Bocheńcu 1 sierpnia – suma o 11.00. Nie będzie tradycyjnej pielgrzymki z naszego kościoła. Zapraszamy do prywatnego pielgrzymowania.
  6. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele oraz zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Janusza Rzepy do Karola Pałuckiego z Dołów – Wschód.