14. Niedziela Zwykła 04.07.2021r.

1. Msze św.: o godz. 7.00, Suma o 10.00 i popołudniowa Msza święta o 18.00. Ofiary składane dziś do puszek są przeznaczone na pomoc mieszkańcom Librantowej i okolic którzy ponieśli straty z powodu trąby powietrznej i gradu.
  2. Różaniec w Grocie – w czasie wakacji – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godz. 19.00; a w środy, piątki i niedziele pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą czyli o 17.30.
  3. Trwa tygodniowy Odpust w Tuchowie. Program na afiszu.
  4. W środy Msza św. z nowenną do NMP o godz. 18.00.
  5. W piątek Msza Święta wieczorna z koronką do Bożego Miłosierdzia.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii. Ofiary rodzin na cele parafialne. Dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 11.15. W Dębnie uroczystość odpustowa ku czci Świętej Małgorzaty – suma o godz. 11.00.
  7. Przeżywamy czas wakacji i urlopów, poświęćmy więcej czasu na modlitwę
    i udział we mszach świętych. Zapraszam również na wieczorny różaniec do Groty  dzieci i młodzież.
  8. Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu dezynfekowali i sprzątali w kościele i zadbali o kwiaty. W tym tygodniu prosimy grupę od Pana Kazimierza Kawy do Franciszka Drużkowskiego z Dołów – Wschód.
  9. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości Bożych darów i wstawiennictwa swoich patronów, zapewniając o modlitwie.