10 Niedziela Zwykła 06.06.2021r.

1. Msze św. dziś o godz.: 7.00, suma o godz. 10.00 z procesją eucharystyczną, 11.15 i popołudniowa o godz. 18.00 z nabożeństwem czerwcowym.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie Uroczystości Bożego Ciała i Jubileuszu ks. dra Andrzeja Jedynaka, oraz przeżywanie Oktawy tego święta – procesje codziennie o godz. 18.00.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, tradycyjne poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci o godz. 18.00.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. rano o godz. 6.30 i wieczorem o 18.00. Jest to Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego.
  5. W sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi – Msza św. rano o godz. 6.30  i wieczorem. o 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na prymarii, ofiary rodzin na cele parafialne. Zostało złożone pismo do konserwatora zabytków o pozwolenie na odnowienie prezbiterium naszego kościoła. Prace chcielibyśmy rozpocząć w wakacje. W Biadolinach i Jastwi w przyszłą niedzielę Uroczystość Odpustowa o godz. 11.00.
  7. Dziękujemy tym którzy sprzątali kościół i zadbali o kwiaty, w tym tygodniu prosimy grupę mieszkańców Podlesia
  8. Wójt Gminy Dębno informuje o obowiązki wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, który trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 roku. Każdy ma obowiązek spisać się samodzielnie przez Internet, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej GUS spis.gov.pl. Inną formą spisania się jest spis przez telefon, którego można dokonać dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Osoby, które nie spiszą się samodzielnie przez Internet lub dzwoniąc na infolinię spisową mogą spodziewać się telefonu rachmistrza spisowego z numeru: 22 828 88 88.